+380 (63) 58... показать
Договор публичной оферты

Договор публичной оферты

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Справжня оферта, є офіційною пропозіцією ТМ "SvitTehnoLux STL", далі за текстом - «Продавець», укласти Договір купівлі-продажу товарів дістанційним способом, тобто через Інтернет-магазин, далі по тексту - «Договір», і розміщує Публічну оферту (пропозиція) на Офіційному інтернет-сайті Продавця « svittehnolux.com.ua » (далі - «Інтернет-сайт»).

1.2. Моментом повного і безумовного прийняття покупцем пропозиції продавця (акцептом) укласти електронний договір купівлі-продажу товарів, вважається факт оплати покупцем замовлення на умовах цього Договору, в строки та за цінамі, вказанами на Інтернет-сайті Продавця.

Поняття і визначення

2.1. У цій оферті, якщо у контексті не зазначено та потребує іншого визначення, наведених нижче термінів мають таке значення:

* «Товар» - моделі, аксесуари, комплектуючі та Супровідні предмети;

* «Інтернет-магазин» - відповідно до Закону України «про електронну комерцію», засіб для Подання або реалізації товару, роботи або послуги шляхом здійснення електронної угоди.

* «Продавець» - компанія, яка реалізує товари, представлені на Інтернет-сайті.

* «Покупець» - фізична особа, що вклав з продавцем Договір на умовах, зазначених нижче.

* «Замовлення» - вибір окремих позицій з переліку товарів, зазначеним покупцем при розміщенні замовлення та проведенні оплати.

Предмет договору

3.1. Продавець зобов'язується передати у власність покупця товар, а покупець зобов'язується оплатити та прийняти товар на умовах даного договору.

Цей договір регулює купівлю-продаж товарів в Інтернет-магазині, в тому числі:

- Добровільній вибір покупця товарів в Інтернет-магазині;

- Самостійне оформлення покупцем замовлення в Інтернет-магазині;

- Оплата покупцем замовлення, оформленого в Інтернет-магазині;

- Обробка и доставка замовлення покупцеві у власність на умовах цього Договору.

Порядок оформлення замовлення

4.1. Покупець має право Оформити замовлення на будь-який товар, який вказаний на сайті Інтернет-магазину та в наявний у продавця.

4.2. Кожна позиція может бути представлена в замовленні в будь-якій кількості.

4.3. При відсутності товару на складі, менеджер компании зобов'язаний поставити покупця до відома (по телефону або через електронну пошту).

4.4. При відсутності товару покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від даного товару, анулювати замовлення.

Порядок оплати замовлення післяплатою

5.1. Оплата здійснюється за фактом отримання товару у відділенні транспортних компаній за готівковій розрахунок у гривнях.

5.2. При не надходженні коштів Інтернет-магазин залишає за собою право анулюваті замовлення.

Умови доставки замовлення

6.1. Доставка товарів, придбаних в Інтернет-магазині, здійснюється до складів транспортних компаний, де і здійснюється видача замовлень.

6.2. Разом з замовленням покупцеві надаються документи згідно законодавства України.

Права та обов'язки сторін:

7.1. Продавець має право:

- в односторонньому порядку припинити надання послуг за цим договором у разі порушення покупцем умов цього договору.

7.2. Покупець зобов'язаний:

- своєчасно оплатити та отримати замовлення на умовах цього договору.

7.3. Покупець має право:

- Оформити замовлення в Інтернет-магазині;

- Оформити електронний договір;

- Вимагати від продавця виконання умов цього договору.

Відповідальність сторон

8.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього договору в порядку, передбаченним цим договором та чинним законодавством України.

8.2. Продавець не несе відповідальності за:

- змінений виробником зовнішній вигляд товару;

- за незначну невідповідність колірної гамми товару, що може відрізнятіся від орігіналу товару виключно через різну колірну гамму передачі моніторів персональних комп'ютерів окремий моделей;

- за зміст та правдівість інформації, наданої покупцю при оформленні замовлення;

- за затримки та перебої в наданні послуг (ОБРОБКИ замовлення та доставки товару), які відбуваються з причин, що знаходяться поза сферою контролю продавця;

- за протиправні незаконні дії, здійснені покупцем з допомогою даного доступу до мережі Інтернет;

- за передачу покупцю своих мережевих ідентіфікаторів - IP, MAC-адреси, логіна и пароля третім особам;

8.3. Покупець, використовуючи надання йому доступ до мережі Інтернет, самостійно Несе відповідальність за шкоду, заподіяну його діямі (особисто, навіть якщо під його логіном знаходится інша особа) особам або їх майну, юридичним особам, державі чи моральним принципам моральності.

8.4. У разі настанов обставинних непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього договору. Під обставинних непереборної сили для цілей цього договору розуміються події, что мають надзвичайний, непередбачений характер, які віключають або об'єктивно заважають виконанню цього договору, настанов яких сторони не могли передбачити та запобігті можливими способами.

8.5. Сторони прикладають максимум зусіль для вирішення будь-яких розбіжностей виключно шляхом переговорів.

Інші умови

9.1. Інтернет-магазин залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни до цього договору за умови попередньої публікації його на сайті svittehnolux.com.ua

9.2. Інтернет-магазин створений для организации дистанційного способу продажу товарів через Інтернет.

9.3. Покупець несе відповідальність за достовірність інформації, зазначеної при оформленні замовленні. При цьому, при здійсненні акцепту (оформленні замовлення та подальшої оплати товару) покупець надає продавцю свою згоду на збір, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних, в розумінні ЗУ «Про захист персональних даних».

9.4. Оплата покупцем оформленого в Інтернет-магазині замовлення означає повну згоду Покупця з умовами договору купівлі-продажу (публічної оферти)

9.5. Фактично датою електронного угоди між сторонами є дата прийняття умов, відповідно до ст. 11 Закону України «Про Електронну комерцію»

9.6. Використання ресурсу Інтернет-магазину для попереднього перегляду товару, а також для оформлення замовлення для покупця є безкоштовна.

9.7. Інформація, яку надає покупець є конфіденційною. Інтернет-магазин використовує інформацію про покупця виключно в цілях обробки замовлення, відправлення повідомлень покупцеві, доставки товару, здійснення взаєморозрахунків та ін.

Порядок повернення товару належної якості

10.1. Повернення товару в Інтернет-магазин проводитися згідно чинного законодавства України.

10.2. Повернення товару в Інтернет-магазині проводиться за рахунок покупця.

10.3. При поверненні покупцем товару належної якості, Інтернет-магазин повертає йому сплаченого за товар суму за фактом повернення товару за вирахування компенсації витрат Інтернет-магазину пов'язаних з доставкою товару покупцеві.

Термін Дії договору

11.1.Електронний договір вважається укладеним з моменту одержання особою яка направила пропозицію укласти такий договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції в порядку, визначеним частинами шостої статі 11 Закону України "Про Електронну комерцію".

11.2. До закінчення терміну дії цей договір может бути розірваній за взаємною згодою сторін до моменту фактичної доставки товару, Шляхом повернення коштів

11.3. Сторони мають право розірвати цей договір в односторонньому порядку, в разі невиконання однією із сторін умов цього договору та у випадку передбачених чинним законодавством України.

Звертаємо вашу увагу, що інтернет-магазин ТМ "SvitTehnoLux STL" на Офіційному інтернет-сайті svittehnolux.com.ua, має право, відповідно до законодавства України, надавати право користування інтернет платформи ФОП та юридичним особам для реалізації товару .